دانلود آهنگ جدید

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) | دانلود آهنگ جدید

آهنگ باز بروز ترین سایت دانلود آهنگ جدید و آهنگ شاد مجاز با لینک مستقیم
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

قوانین

قوانین

تبلیغات

دانلود ماه عسل ۹۶ قسمت هفتم ۱۲ خرداد ۹۶

Download Mahe Asal 96 Episode 07

لینک دانلود قرار گرفت

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

دانلود ماه عسل جمعه ۱۲ خرداد ۹۶ با بالاترین کیفیت.

.

دانلود قسمت ۷ ماه عسل ۹۶ (۹۶/۰۳/۱۲)

.

این قسمت ادامه قسمت ۶ ماه عسل ۹۶ “خواهران ووشو کار ( خواهران منصوریان )” می باشد

سه خواهر ووشو کار ( خواهران منصوریان )

.

درباره ماه عسل:

ماه عسل برنامه ای است که هر ساله از شبکه سوم سیما با اجرای زیبا و احساسی

احسان علیخانی در ماه رمضان پخش می شود و در هر برنامه نیز یک مهمان

طبق معیار هایی که برای این برنامه در نظر گرفته شده انتخاب میکنند

موضوع : اجتماعی

ساعت پخش : ساعت ۱۹ قبل از افطار از شبکه ۳ سیما ماه رمضان ۹۶

تهیه کننده و مجری : احسان علیخانی

.

مهمان های قسمت ۷ ماه عسل ۹۶: الهه، شهربانو و سهیلا منصوریان – برترین ووشو کاران زن ایران به همراه خواهر بزرگترشان و پدرشان

.

خلاصه قسمت ۶ ماه عسل ۹۶:

پدرم زورش به تأمین ما نمیرسید .
شهربانو منصوریان ووشوکار قهرمان که امشب مهمان ماه عسل است از دقایق تلخ و حسرت های دوران کودکی اش داشت میگوید .
شهربانو: آرزوم بود یه موتور لاستیکی داشته باشم. پدرم نمیتونست آرزوهای منو براورده کنه و فقط زورش میرسید که شکممون رو سیر کنه. ‏

در ابتدای برنامه مرضیه دختر بزرگ خانواده منصوریان مقابل دوربین ماه عسل قرار گرفت و گفت: ما یک خانواده پرجمعیت داشتیم که ۵ خواهر و یک برادر بودیم و پدرم همراه با مادر و سه تن از خواهران روی مزارع دیگران کار می‌کردند.
وی ادامه داد: من دوست نداشتم کسی بدانم که این افراد اعضای خانواده من هستند و ما یک خانواده فقیر هستیم که برای گذراندن زندگی پدرم مجبور است از دختران خود برای کار کردن استفاده کند.
مرضیه منصوریان تصریح کرد: من نور چشمی پدرم بودم و آرزو داشت که به دانشگاه بروم، اما در یک دوره زمانی به دلیل شرایط بد موجود و همچنین مواردی مانند فشار طلبکار‌ها من به یک ازدواج ناخواسته تن دادم و البته دو سال بعد با یک بچه ۶ ماهه مجبور به بازگشت به خانه پدر و مادرم شدم.
در ادامه برنامه دختر اول خانواده منصوریان اظهار کرد: وقتی من برگشتم در آن دوران هیچ خبری از پدرم نداشتیم تا این که متوجه شدیم وقتی برای کار به شیراز رفته در همان جا ازدواج کرده است.
در ادامه ماه عسل از شهربانو منصوریان یکی از دختران قهرمان تیم ملی برای حضور مقابل دوربین دعوت شد.
شهربانو منصوریان گفت: من به خواست خودم برای کار در مزارع به پدرم کمک می‌کرد، اما همیشه پدرم لباس نو را برای مرضیه خواهرم بزرگان می‌خرید البته در دوران کودکی آرزوهایی مانند تفریح رفتن همراه پدر و داشتن یک سری امکانات در همان دوران و با همان ذهنیت را داشتیم.
وی افزود: به یاد دارم مراسم عروسی خواهرم بود که همراه با پدرم برای خرید مرغ به یک مرغ فروشی رفتیم، اما فروشنده به پدرم گفت: که، چون چک‌های قبلی‌ات را پاس نکرده‌ای نمی‌توانم به تو مرغ قرض بدهم و در آن لحظه من به آن فروشنده التماس خیلی زیادی کردم که هنوز هم وقتی یاد آن اتفاق می‌افتم خیلی ناراحت می‌شوم.
در ادامه ماه عسل مشخص شد که شهربانو منصوریان به مرور زمان و پس از این که تحصیلات خود در مقطع پنجم ابتدایی را به پایان رساند مدرکش را قاب گرفت و پس از آویختن آن به دیوار خانه اعلام کرد که نزد عمویش در شهر شیراز می‌رود.
احسان علیخانی در ادامه ماه عسل از سهیلا و الهه منصوریان دو خواهر دیگر خانواده برای حضور مقابل دوربین دعوت کرد.
الهه منصوریان در این برنامه اظهار کرد: رفتن شهربانو ما را خیلی اذیت کرد، اما او این کار را به این دلیل انجام داد که خانواده داشت از هم می‌پاشید و به همین دلیل ترک تحصیل کرد و به دنبال کار رفت.
شهربانو منصوریان ادامه داد: من تلاش کردم در شیراز نزد یک خانواده به‌خوبی کار کنم و خودم را به آن‌ها نشان دهم البته در ابتدا به دلیل سن کمی که داشتم آن‌ها قبول نمی‌کردند که من برایشان کار کنم، اما در نهایت این موضوع را بپذیرفتند.
مرضیه منصوریان خواهر بزرگ خانواده در ادامه صحبت‌های خواهران خود یادآور شد: وقتی پدرم به شیراز رفت من جلوی اسم او هزاران چرا و علامت سؤال گذاشتم چرا که نمی‌توانستم این کار را درک کنم و با توجه به علاقه‌ای که پدرم به ما داشت این موضوع واقعاً عجیب به نظر می‌رسید.
در بخش دیگری از ماه عسل سهیلا منصوریان گفت: در ابتدا رفتن پدرم و سپس رفتن شهربانو برای من خیلی سخت بود.
به یاد دارم در آن زمان که شهربانو دو سالی بود پیش ما نبود، یکی از دوستان پدرم برای تفریح به شهر ما سمیرم آمد و سراغ پدرم را گرفت، اما وقتی متوجه شد که او ما را ترک کرده خیلی تعجب کرد و به من گفت که اگر دوست داشته باشی می‌توانی همراه من و خانواده‌ام به اصفهان بیایی و در آن جا همراه با دخترم به مدرسه بروی و نزد ما زندگی کنی.
در ادامه سهیلا از شرایط خوبی که برای زندگی کردن در منزل دوست پدرش به دست آورد صحبت کرد و این که در چنین شرایطی می‌توانست به بسیاری از آرزوهای خود جامه عمل بپوشاند.
خواهران قهرمان منصوریان توانستند در زمینه ورزش به جایگاه قابل توجهی برسند و علاوه بر فعالیت در تیم ملی در رده جهانی نیز هر یک دارای سه مدال طلا هستند و روند موفقیت آمیز فعالیت‌های ورزشی آنان همچنان ادامه دارد که برای ایران و ایرانیان یک افتخار به شمار می‌روند.
.

خلاصه قسمت ۷ ماه عسل ۹۶:

هفتمین قسمت از برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی عزیز، به ادامه روایت پر فراز و نشیب خواهران منصوریان (شهربانو ، الهه و سهیلا منصوریان) اختصاص یافت.

در این قسمت از برنامه خواهران منصوریان از ازروهایشان گفتند.

الهه منصوریان ؛ قهرمانِ ملی ووشو از سنگین ترین مسابقه ای که با جراحت جنگید گفت.
الهه: اینقدر مبارزه کردم تا پول دربیارم برای خانواده چون بابا میخواست خونه رو بفروشه و مامانم خیلی گریه میکرد.
رفتم توی زمین راند اول بازی کف کفشش رو کوبید به صورتم خون رو میخوردم چون دماغم شکسته بود اما میخواستم ادامه بدم چون مامانم باید خوشحال میشد…. ‏

خواهران منصوریان امشب هم مهمان ماه عسل هستند و از واکنش های بعد از حضور دیشب در ابتدا گفتند .
الهه : ما حتی توی اردوهای تیم ملی دوستانمون نمیدونستن که چقدر سختی کشیدیم. برای اینکه ما با هیچکسی درد دل نکردیم و حالا با ملت ایران حرف زدیم و درد و دل.

شهربانو منصوریان؛ قهرمانِ ملی ووشو از شکل آشنایی با همسرش گفت : من با یک نفر بحثم میشه سر کرایه أسب و همون موضوع باعث آشنایی ما میشه و درنهایت ازدواج میکنیم. اون موقع بیشترین نگرانیم برای خانواده بود چون همسرم دیگه اجازه نمیداد برم آبشار برای أجاره أسب و برم مزرعه برای سیب چیدن و کار کنم و پول دربیارم.

احسان علیخانی در ابتدای این برنامه به این نکته اشاره کرد که چند سالی است تلاش می‌کند این موضوع را رعایت کند که چگونگی روایت داستانان مهمانان ماه عسل به گونه‌ای نباشد که آن‌ها از بیان کردن آن دچار ناراحتی شوند.
در ادامه این برنامه و پس از اشاره به این که پدر این خانواده همسر و فرزندان خود را در شهر سمیرم در هنگام سختی‌ها ترک کرد الهه منصوریان یکی از خواهران قهرمان این خانواده در رشته ووشو گفت: شهربانو و سهیلا برای آرام‌تر شدن شرایط خانواده‌ام از کنار ما رفتند تا این که وقتی شهربانو ۲۰ ساله و ورزشکار شده بود نزد خانواده بازگشت و بسیاری از آموخته‌های خود را به من هم یاد داد.
وی ادامه داد: وقتی شهربانو به شهر سمیرم بازگشت با پس انداز خود یک اسب خرید که با اجاره دادن آن در آبشار معروف سمیرم خرج خانه را می‌داد، اما ما در آن دوره تصمیم گرفتیم صبح‌ها برای تمرین ووشو به اصفهان برویم و شب‌ها به شهر خودمان بازگردیم.
در ادامه شهربانو منصوریان تصریح کرد: وقتی در شیراز کار می‌کردم با موافقت آن خانواده، اقدام به ورزش کردن هم می‌کردم و فکر می‌کنم آرزوهای هر یک از ما دختران خانواده منصوریان باعث شد که به سمت ورزش‌های رزمی حرکت کنیم.
وی اظهار کرد: من ورزش‌های رزمی را خیلی دوست داشتم البته آن زمانی که همراه با الهه به کلاس می‌رفتیم به دلیل مشکل مالی گاهی تن‌ها یک نفر از ما در کلاس حاضر می‌شد و به استادمان هم نگفته بودیم که چه مشکلی داریم.
شهربانو منصوریان همچنین یادآور شد: در آبشار سمیرم و در همان جا که اسب را کرایه می‌دادم سر یک موضوع اختلاف برانگیز با همسرم آشنا شدم که در آن لحظه برای حمایت از من همه تلاش خود را به کار گرفت البته پس از ازدواج نگران خانواده‌ام بودم تا این که الهه به اردو رفت و با یک جایزه ۹۰۰ هزار تومانی بازگشت و این گونه خیالم راحت شد که می‌توانم مسئولیت خانواده را بر دوش الهه خواهرم بگذارم.
در ادامه ماه عسل الهه منصوریان گفت: وقتی از مسابقات بازگشتم تمام اعضای خانواده‌ام را دیدم که برای استقبال از من به فرودگاه آمده بودند و پس از آن سهیلا اعلام کرد که تصمیم دارد در رشته ووشو فعالیت کند و من تصمیم گرفتم آموخته‌هایم را به او آموزش بدهم.
وی توضیح داد: به دلیل بدهکاری‌های پدرم ما مجبور بودیم خانه را بفروشیم، اما من به مادرم قول دادم که به زودی برای او و خواهرانم خانه‌ای بخرم تا این که چند سال بعد با مدال طلایی خود توانستم یک خانه بسیار خوب با تمامی امکانات خریداری کنم.
الهه منصوریان تصریح کرد: در مسابقات جهانی مالزی علاوه بر افتخار آفرینی برای کشورم، به جایزه‌ای که در صورت کسب مقام نخست دریافت می‌کردم نیز فکر می‌کردم و در حالی که بخش اول مسابقه آسیب دیدم و چشم و بینی‌ام دچار مشکل جدی شد، اما خواهش کردم که به من اجازه ادامه بازی در مسابقه را بدهند، چون می‌خواستم مدال طلا بگیرم و مادرم را خوشحال کنم.
در ادامه ماه عسل سهیلا منصوریان نیز از قهرمانی خود در جام جهانی روایتی را مطرح کرد
همچنین شهربانو منصوریان در بخش دیگری از ماه عسل امشب یادآور شد: البته تمام مدال‌هایی که ما گرفته‌ایم تن‌ها به خاطر جایزه نبوده است و حتی جایزه‌های ما به گونه‌ای بوده که به عنوان نمونه خود من تا کنون توانسته‌ام تن‌ها یک خانه و یک خودرو پراید داشته باشم.
در ادامه ماه عسل علیخانی بار دیگر به این موضوع اشاره کرد که مرضیه و الهه منصوریان نمی‌توانند پدر خود را ببخشند، اما پس از پخش تصاویری شهربانو منصوریان رفت و پدر خود را مقابل دوربین آورد و در این لحظه پدر تک‌تک فرزندان خود را در آغوش گرفت و خواهران منصوریان نیز پدر خود را بخشیدند.
در ادامه پدر خواهران قهرمان منصوریان به این موضوع اشاره کرد که در دوره‌ای زندگی به دلیل کم آوردن در مقابل شرایط سخت و همچنین طلبکار‌ها مجبور به ترک خانواده‌اش شد، اما از تمام اعضای خانواده‌اش عذرخواهی می‌کند.

.

2  دانلود یکی از مبارزات الهه منصوریان

2 کلیپ خواهران ووشو کار منصوریان در اربعین

2 دانلود تیزر مستند صفر تا سکو خواهران منصوریان

2 تریلر مستند صفر تا سکو از خواهران منصوریان

2 دانلود مصاحبه با خواهران منصوریان

2 دانلود با کیفیت ۴۸۰p با حجم ۳۰۰ مگابایت

2 دانلود با کیفیت ۷۲۰p با حجم ۶۰۰ مگابایت

2 دانلود کلیپ مادر خانواده منصوریان در هنگام دیدار پدر با دختران منصوریان

.

برای دانلود تمام قسمت های ماه عسل ۹۶ کلیک کنید

.

تصاویر قسمت ۷ ماه عسل ۹۶ (۱۲ خرداد ۹۶)

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار ) دانلود قسمت 7 ماه عسل 96 ( خواهران منصوریان ووشو کار )

.

تصاویر خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران

خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران خواهران منصوریان بهترین ووشو کاران زن ایران

3,812 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 3
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

?